Українська fashion-спільнота з дня на день чекає на відкриття оновленого київського ЦУМу, складаючи «пазл» із повідомлень про нові магазини. Про власний магазин у головному універмазі країни оголосив і Corner Concept Store.

«Стратегія Corner Concept завжди передбачала певну кулуарність, тому розширення із точками продажу у торговельних центрах ніколи не розглядалося. У 2016 році в наших планах було відкриття другого магазину у Києві, тому як ніколи доречною стала пропозиція зайти до ЦУМу. Нам сподобалась ця ідея, враховуючи, що ЦУМ — це не черговий торговельний центр, а перший унікальний формат універмагу в країні. І ми із задоволенням погодилися стати частиною такого масштабного проекту», — розповіла прес-службі Ukrainian Fashion Week директорка мережі Corner Concept Store Галина Матвійчук.

14 українських брендів, серед яких Lake Studio, Flow the Label, BEKh Atelier, Katerina Kvit, T.Mosca, A.M.G., bobkova., PRZHONSKAYA, COVER #1, LUCHYNSKA, NORS, Samokish, Borah та Lia Boo, увійдуть до оновленого ЦУМу та будуть представлені у Corner Concept Store.

Дизайн нового Corner Concept Store у ЦУМ Київ розробив молодий український дизайнер Максим Каминін з IAM Architecture Studio. На 50 кв. м він втілив мікс двох стилів –– параметрика з елементами лофту. Багатогранність структур відображає різнобічність потоку уяви самого дизайнера-архітектора проекту, а також поліедральність дизайнерів, які будуть представлені у новому бутіку.

Крім того, у ЦУМі свої речі представлять бренди Yana CHERVINSKA, RCR KHOMENKO, YULIA YEFIMCHUK+, JEALOUSY, It’sme, Lalkarka by Loyanich, DIS/ORDER, Komakarmaта J.Perekriostova –– у новому шоурумі rehub.

http://fashionweek.ua/news/ukrainian/ukra%D1%97nsk%D1%96-dizajneri-v-onovlenomu-cum-ki%D1%97v

Добавить комментарий